خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
خدمات ساختماني
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :خشايار رضايي
تاريخ: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۵۱:۱۶

همان طور كه مي دانيد ، در بسياري از ساختمان ها كف ها از نوع چوبي هستند، كف چوبي زيبايي خاص خود را دارد ، براي همين هم هست كه در اروپا و امريكا بسيار طرفدار زيادي دارد . براي تميز كردن اين كف بايد طبق دستور العمل زير عمل كنيد . همين اول كار به شما مي گوييم كه حتما و حتما كار را طبقه نوشته هاي زير پيش ببريد.

 

بيشتر بخوانيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :خشايار رضايي
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۳۹:۰۷

يكي از قديمي‌ترين ابزاري كه به منظور اتصال اعضاي سازه‌هاي فلزي به كار مي‌رود، پرچ است. پرچ كوبيده نشده متشكل از يك تنه استوانه‌اي كوچك مي‌باشد كه در سر آن يك كلاهك قرار دارد. جنس پرچ‌ها غالباً از فولاد معمولي است. براي كوبيدن پرچ ابتدا بايد آن را تا دماي سرخ شدن حرارت داد، سپس با استفاده از انبر مخصوصي آن را داخل سوراخ اتصال قرار داده و ضمن ثابت كردن سر كلاهك‌دار آن، سر ديگرش را كوبيده تا به شكل كلاهك تبديل گردد و پرچ محكم شود. در طول اين مراح،ل تنه پرچ، سوراخي كه در آن فرو رفته را كاملاً پر مي‌كند.

 

بيشتر بخوانيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :خشايار رضايي
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۰۴:۴۲

كميت عبارت است از آن دسته از ويژگي‌هاي هر پديده‌ي فيزيكي كه قابل اندازه‌گيري بوده و مقدار آن به صورت عدد بيان مي‌گردد. مانند: زمان، وزن، حجم، طول، مساحت و …موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :خشايار رضايي
تاريخ: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۲۳:۲۶

پلان شيب‌بندي عبارت است از: ديد افقي از بام كه در آن ديوارهاي خارجي (با احتساب قرنيز)، خط مسير شيب بام به طرف آب‌رو، خرپشته و همچنين فضاهايي كه به عنوان نورگير از قسمت‌هاي گوناگون بام بيرون آمده، مشخص مي‌گردد. پلان بام به صورت يك نقشه‌ي مستقل و گاهي نيز به همراه پلان موقعيت ساختمان ترسيم مي‌شود. انتخاب مصالح و طراحي نوع سقف پيش از ترسيم پلان بام به همراه طرح پلان‌ها نماها و برش‌ها انجام مي‌پذيرد، چون پوشش بام، افزون بر اينكه به نوع سازه‌ي ساختمان، مصالح و شرايط اقليمي بستگي‌ دارد، تعيين‌كننده‌ي نما و حجم بيروني ساختمان و كيفيت فضاهاي داخلي نيز به شمار مي‌آيد.

 

بيشتر بخوانيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]